Výšivka

VYŠIVKA 1Vyšívání je elegantní a tradiční forma brandingu. Ručníky, osušky, župany i jiný textil s výšivkou jsou originálními firemními dárky pro klienty, obchodní partnery i zaměstnance.

 

 

 

 Proč zvolit branding formou výšivky:

 • životnost a estetická hodnota výšivky vysoce předstihuje tisk
 •  výšivku můžete žehlit nebo vyvářet při praní
 •  zhotovení podkladů pro výrobu z vašeho zadání je rychlé a bez omezení motivu
 •  vyšíváme na vlastní nebo dodaný materiál i na jednotlivé díly určené pro další zpracování
 •  vyšívání je nejvyužívanější, nejpraktičtější a nejoblíběnější forma firemního brandingu

Proč si objednat výšivku právě u nás?

 • Jsme jedničky v oboru, nabízíme rychlost, vysokou kvalitu, příznivou cenu a vstřícný přístup.
 •  Vyšíváme na nejmodernějších vícehlavých vyšívacích automatech značky TAJIMA, které představují absolutní špičku v oblasti strojního vyšívání.
 •  Programy pro strojní vyšívání ve speciálním programovém softwaru zhotovují přímo naši zaměstnanci s dlouholetou praxí. Proto je příprava podkladů pro strojní vyšívání z vašeho zadání rychlá a bez omezení motivu.
 •  Nabízíme široký výběr jmen, znamení a dárkových motivů.
 •  Specialitou naší výrobny jsou plastická výšivka a nášivka upevněná na provázku.

Technická specifika:

Maximální rozměr strojní výšivky je 30 x 25 cm, při kterém může být použito až 15 stálobarevných vyšívacích nití. Výsledná cena výšivky je odvozena od počtu stehů (=vyšitá plocha) a komplikovanosti motivu (založení vyšívaného materiálu do stroje).
Nejmenší možné velikosti vyšívaného motivu omezuje délka stehu – u výšivky do froté je to přibližně 5 mm vysoké bezpatkové písmo. U materiálů s jemnější strukturou dokážeme vyšívat velice jemné linky.

Podklady podle kterých jsme schopni vytvořit program: křivky (.cdr, .eps, .ai = CorelDraw, export např. z Adobe Ilustratoru), bitmapy (.bmp, .jpg, .gif = co možná největší rozlišení, obrázek, další podle dohody.

Cena:
Cena za vytvoření programu se počítá z každé započaté půlhodiny práce a pohybuje se v rozmezí cca 200 - 600 Kč. Program účtujeme jen jednou. Není možné vyšívat různé velikosti výšivky z jednoho programu a nemůžeme použít jeden program univerzálně pro všechny druhy materiálu na který se vyšívá. V případě, že budete chtít program odkoupit pro další použití, účtujeme dodatečnou částku. Té se vyhnete, když si program necháte uložený u nás.
Každá kalkulace výšivky je individuální, proto není možné uvádět ceny bez toho, aniž bychom viděli logo a věděli, na co budeme vyšívat. Přesnou kalkulaci Vám sdělí náš obchodní zástupce.

Co všechno umíme:
Vyšívání do plochy froté i jiného textilu, vyšívání do bordury ručníku nebo osušky, vyšívání na čelo, boky, stahovací pásek i zadní část kšiltovky, vyšívání na kapsičku trička, pantofle, výšivku na batohy, tašky, "ledvinky", pásky, stany, spací pytle, bundy, vesty, mikiny, svetry, blůzky, halenky, košile, polokošile, trička, sportovní oblečení, tepláky, kalhoty, trenýrky, klobouky, čelenky, potítka, čepice, šály, rukavice, palčáky, pracovní oděvy, zástěry, pláště, montérky, kombinézy, divadelní kostýmy, uniformy, stejnokroje atd.
Současně jsme schopni všechny druhy uvedeného textilu dodat.

NÁŠIVKA

Nášivku používáme na místech, která nejsou vhodná pro přímé strojní vyšívání.

ŠITÍ 

Přeneste na nás starost o drobné služby, které často zaniknou v zakázce, ale dokáží řádně potrápit. Máme strojové vybavení pro výrobu konfekce a tým schopných pracovníků.

 • připevnění nášivek
 • našití poutek a etiket
 • párání kapes a následné přišívání
 • úpravy a opravy textilu
 • výroba speciálních textilních vzorků

marathon1 marathon2 marathon3 marathon4 marathon5 marathon6 revlexni_nite_kopie

Poradíme Vám a zajistíme výrobu.

 

náš tým

logo