Volná místa

V současné době hledáme:

PRACOVNICE NA OBSLUHU VYŠÍVACÍHO STROJE
Aktualizováno 14.5.2018
V současné době hledáme šikovné paní na obsluhu vyšívacího stroje. Předchozí zkušenosti nejsou nutné, zaučíme. Dvousměnný provoz-ranní a odpolední směna se střídá po týdnu.

Požadujeme: kladný vztah ke strojům, spolehlivost a pracovitost.

Nabízíme: dobré platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, nákup textilu za velkoobchodní ceny a slevy na firemní zboží.

TISKAŘ/GRAFIK

AKUTNĚ HLEDÁME TISKAŘE/GRAFIKA! Nástup IHNED

Náplň práce:

tvorba grafických náhledů pro obchodní oddělení, obsluha sublimačních tiskáren a navazujícího zařízení.

zkušenosti s obsluhou tiskařských strojů NUTNOSTÍ
orientace v předtiskové přípravě
znalost programů Corel, Photoshop
komunikativní znalost AJ nebo NJ

Nabízíme:
motivační finanční ohodnocení
odpovědnou a stabilní práci v přátelském kolektivu
hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené, firemní akce, slevy na firemní výrobky, slevy na dodavatelský textil, MultiSport karta, vzdělávací kurzy, jazykové kurzy, klouzavá pracovní doba, káva zdarma, příjemné pracovní prostředí, mobilní telefon.