bavlnaORGANICKÁ BAVLNA

Bavlněné výrobky Green Concept se vyrábí ze 100% organicky pěstované bavlny, bez použití procesu chemického bělení. Organická bavlna se pěstuje bez umělých hnojiv a pesticidů, oproti bavlně pěstované konvenčně, která spořádá 25% světově užívaných chemických pesticidů. K výrobě organické bavlny se využívají pouze přírodní substance, je zapotřebí méně paliva a energií a výsledkem je méně skleníkových plynů než při konvenčních postupech výroby bavlny. Nepřítomnost syntetických chemikálií pro pěstování a zpracování bavlny dává textilii, která je vlídná k přírodě, zdravější při zpracování a zdravější při nošení.


bambusBAMBUS

Vysoce udržitelný zdroj. Bambus je rychle rostoucí trávou, která se přirozeně regeneruje výsadbou nových oddénků po sklizni a dokonce slouží ke zlepšování kvality půdy. Pěstuje se tak skvěle, že není potřeba žádných pesticidů či hnojiv. Coby textilie bambus nabízí královskou porci skvělých vlastností. pocit a vzhled luxusního hedvábí, je stejně pevný a silný jako bavlna, pratelný v pračce a je hypoalergenní.


reciklovany_petRECYKLOVANÝ PET

Recyklovaný polyester je vyrobený z plastových lahví (vratné PET). Kvalita tkaniny je stejně dobrá či dokonce lepší než základní polyester. Redukuje objem plastů poslaných na skládky. Recyklovaný polyester je vytvořen bez dalších fosilních paliv a emisí skleníkových plynů.

 


Poptejte komplexní sortiment uvedených značek u svého obchodníka a nebo využijte následující nabídku namátkově vybraných položek

Polštářek s potiskem

Velmi příjemný povrch polštářku tvoří hebké mikrovlákno, ze kterého se vyrábějí nejjemnější deky nebo župánky. Celou stranu dokážeme potisknout libovolnou fotografií nebo grafikou. Výsledný obrázek je odolný vůči mechanickému opotřebení, můžete ho prát v pračce spolu s barevným prádlem a nebo na něj vylít červené víno. Jakmile dostanete náš polštářek do ruky, už se ho nepustíte:-)

Základní popis
Materiál: 100% PES zjemněné mikrovlákno; 280g/m2
Rozměr: 35 x 40 cm
Základní barva: bílá
Tisk: plnobarevný digitální
Na přání Vám vyrobíme rozměr dle Vašeho požadavku a nebo potiskneme obě strany.

6 1

Výborný dárek nebo reklamní nosič.

Deky na zakázku

Deka je zhotovena z Vámi vybraného mateiálu. Nabízíme coral, wellsoft a fleece.

V zakázkové výrobě si sami zadáte vhodný rozměr a požadovanou barvu.

 

Napište si o přesnou kalkulaci na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přímo některému z obchodníků

fleece deka-dvoubarevna