Služby

Froté ručníky a osušky dle standardní nabídky

V našem skladu držíme zásobu základních tří velikostí ručníků, v pěti kvalitách a různých barevnostech. Pohotovostní zásoba činí 2-3 tis kusů od každé položky.

Výrobky na zakázku
Jsme schopni zajistit výrobu rozměru a barevnosti v minimálním množství přesně podle zadání a dodat v dohodnutém termínu. Tato varianta je například vhodná pro barevnost k určitému účelu nebo při snížení rozměru tak, aby se snížila výsledná cena.

Froté nebo fleece výrobky
Froté župany, žínky, dětské osušky, pantofle, plážové tašky, pompadůrky, pytle, deky, polštáře, oblečení .... To všechno mohou být předměty standardní nebo výlučné nabídky právě pro Vás.

Merchandising
Jsme schopni dodat služby merchandisingu popřípadě rozvoz zboží po jednotlivých prodejnách.

Dárková balení a sety
Můžeme nabídnout a připravit standardní řadu dárkových balíčků nebo setů. Dokážeme také reagovat na zadání k nejrůznějším příležitostem (Valentýn, Vánoce, Velikonoce, prázdniny, roční období...)

Podpora prodeje
Jsme připraveni se aktivně podílet na podpoře prodeje přímo na prodejních místech.

Grafické práce

Dodáváme náhledy, připravujeme podklady pro tisk, navrhujeme grafická řešení Vašich zadání. Kvalita předaných dat výrazně ovlivňuje výsledek.

 

Příbaly

Dodávky výrobků a drobných dárků, které dotváří dárek nebo jeho vyznění nechte na nás. Zbavte se zbytečných starostí se sháněním, dopravou, manipulací a profinancováním Vašich představ. Příbal bereme jako nedílnou součást dodávky, příbal máme kde uskladnit, příbal dokážeme zajistit i vhodně zabalit.

 

Expedice

Nebudeme zaskočeni požadavky na speciální dopravu, balení nebo manipulaci. Máme zkušenosti s předáním zakázky do malé kanceláře uprostřed obchodního centra stejně jako dodávky paletovaných výrobků do velkoprostorového skladu organizovaného pro paletové zakladače.

logo