Ručníky a osušky

Fitness ručník

27017225 1784623404942737 1822828289 oSportovní ručník FITNESS TOWEL je vyrobený ze 100% bavlny s jednostranně vetkanou 10 cm širokou polyesterovou bordurou vhodnou pro sublimační tisk. Ručník můžete díky zadní kapse nasadit na cvičební lavici. Kapsa je na zip.

BRILLIANT

2Briliant komin 01Kvalitní ručníky z řady BRILLIANT jsou vyrobeny z přírodní bavlny, kterou tvoří jemná příze Soflex. Díky vysoké hodnotě gramáže jsou ručníky a osušky BRILLIANT na dotek příjemnější, tvarově stálejší, savější, hebčí na omak a mnohem víc odolnější vůči mechanickému opotřebení.

BAMBOO

1Bamboo komin 03Bambusové ručníky z produktové řady BAMBOO představují velice oblíbenou kombinaci bavlny a bambusových vláken. Bambusová vlákna dávají ručníkům a osuškám specifické vlastnosti jako je lesk, antibakteriální schopnosti, vysoká savost a rychleschnoucí účinky.

DELUXE

3DeLuxe komin 02Luxusní ručníky a osušky řady DELUXE jsou specifické svojí žinylkovou bordurou. Žinylková nit uvnitř bordury vytváří na jejím celém povrchu jemné chloupky podobné sametu. Froté ručníky a osušky DELUXE jsou proto extra hebké na dotek.

QUALITY

 4Quality komin 02pPokud milujete barvy, je základní řada ručníků a osušek QUALITY tou pravou volbou. Tato řada nabízí nejširší výběr barev ručníků a osušek na trhu.

PRINT

5Print komin 02Řada ručníků a osušek PRINT se řadí mezi originální reklamní předměty s potiskem. Sublimační tisk umožňuje kombinace bavlněného materiálu s 9 cm širokým pruhem polyesterové bordury, do které tiskneme plnobarevné motivy.

IMAGE

imageRučníky a osušky IMAGE byly vyvinuté speciálně pro reklamní potisk ručníků a osušek. Vrchní strana, vyrobená z polyesterových vláken, umožňuje sublimační tisk do celé plochy ručníku nebo osušky.

MICROTECH, sportovní ručník

Microtech barvy skladem ČRRučník z mikrovláken MICROTECH je nejmodernějším trendem současnosti. Ručníky a osušky této řady se nejčastěji používají při sportu nebo cestování. Zároveň jsou to rychleschnoucí ručníky s vynikající savostí.

GOLF

7Golf Klassik

Golfový ručník GOLF je určený k čistění golfových holí. Tyto praktické ručníky nesmějí chybět na žádném golfovém bagu.

Plážová osuška

plažovky

Plážová osuška je velice oblíbeným reklamním předmětem. Klienty nejoblíbenějším způsobem reklamy je vetkávání firemního loga do velké plochy plážové soušky.

  • 1
  • 2
logo