FROTERY do každé koupelny

Tento rok jsme se rozhodli, vybavit našimi ručníky všechny moderní koupelny. Ačkoliv je společnost Kapatex primárně zaměřena na velkoobchod, nový e-shop Frotery.cz je určený jednotlivým zákazníkům, kteří si chtějí pořídit kvalitní ručníky do domácnosti nebo darovat praktický dárek partnerovi, mamince nebo kamarádce.

Vždy vsázíme na kvalitu. Navštivte náš eshop.

Luxusní vzhled e-shopu je odrazem luxusního zboží. Levné ručníky, které vás začnou škrábat po prvním vyprání u nás nenajdete. Ručníky a osušky značky FROTERY® vynikají svojí kvalitou, funkčností i designem. Jsou vyrobené ze 100% bavlny vysoké gramáže. Na e-shopu prodáváme ručníky z řady BRILLIANT a BAMBOO. 

BRILLIANT

briliant produkt3Ručníky a osušky BRILLIANT jsou vyrobeny ze 100% nejjemnější bavlny Soflex®, gramáže 600 g/m2. Vynikají vysokou savostí, jsou měkké a jemné na dotek. Lesklá příze vetkaná do lemů v designu pěti jemných proužků kombinovaných se sametovou žinylkou podtrhuje luxusní vzhled této řady.

Brilliant na e-shopu

 

BAMBOO

bambus produkt2Oblíbené ručníky a osušky vyrobené z rychleschnoucí směsy bambusu a bavlny, mají antibakteriální vlastnosti a gramáž 530 g/m2. Tato řada ručníků a osušek navodí ve Vaší koupelně harmonickou atmosféru. Přírodní barevné odstíny jsou doplněné o jemný kostičkovaný vzor vetkaný do lemů a bordury.

Bamboo na e-shopu

 

 

logo